Ameliyatsız Göğüs Büyütme

//Ameliyatsız Göğüs Büyütme

Ameliyatsız göğüs büyütmede, memedeki süt dokusunun altında bulunan yağ dokusu içerisine dolgu maddesi verilmektedir.

Buraya verilebilecek dolgu maddeleri elbette çok çeşitlidir. Daha önceleri, özellikle yüz bölgesinde kullanılan hyaluronik asit dolgusu kullanılırken, bunun maliyetinin çok yüksek olması sebebi ile artık su bazlı dolgular kullanılmaktadır. Dilenirse hastanın kendisinden alınacak olan yağ dokusu da dolgu olarak kullanılabilir.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme Yolları

 1. Yağ Enjeksiyonu İle Göğüs Büyütme
  Yağ enjeksiyonu; Vücudun düzeltilmesi ya da hacim kazandırılması istenilen bölgelerine, kişinin kendi dokularından alınan yağların, kişinin ihtiyaç duyduğu bölgelerine enjekte edilmesi işlemidir. Yağ enjeksiyonu işleminde, aktarılan yağların neredeyse yarısı 6 Ay’a kadar kalıcılığını koruyabilmektedir. Hidrofilik jel de ise, uzun süreli klinik etki 5 ila 8 yıla kadar sürdürülmektedir. Bu nedenle hidrofilik jel, dolgunlaştırma ve büyütme işlemlerinde daha çok tercih edilmektedir. Hidrofilik jel de dolgu maddesi sadece iğne ucu kadar açılan delikten İşleme başlamadan memeler lokal olarak uyuşturulmaktadır. İşlemin temel özelliği ameliyat sonrası iyileşme döneminin kısa olmasıdır.
 2. Dolgu Maddesi İle Göğüs Büyütme
  Cilt için yapılan dolgular gibi göğüslerede dolgu maddeleri ile hacim kazandırılabilir. Bir iğne ile dolgu maddesi göğüs içine uygun bölgelere doktor tarafından enjekte edilir ve 6 ay ila 1 yıl arası bir kalıcılık ile göğüsler büyütülür.
 3. Aquafilling İle Göğüs Büyütme
  Aquafilling, bir çeşit dolgu maddesi denilebilir. Fakat içerik olarak hyaluronik asit içeren cilt dolgularından farklıdır. Aquafilling, bir jeldir ve içeriğinde hydraulics yani su bulunan bu jel enjekte edildiği yerde bazı olumlu tepkimeler ile yumuşak doku içinde hacim sağlar. Aquafilling, tıpkı dolgu gibi hazırlanarak, enjektör yardımı ile göğüslere uygulanır. Enjekte işleminden önce lokal anestezi uygulaması ile işlem yapılacak olan alan hissizleştirilir. Bu şekilde hasta konforu sağlanır. Doktor tarafından, uygun olan noktalara, doktorun belirlediği doz ile aquafilling enjekte edilir. Etken madde, göğüslerin ne kadar büyümesi isteniyorsa o etkiyi yaratcak kadar enjekte edilir. Bu ayar ancak tecrübeli bir doktor tarafından tahmin edilebilir. Bu nedenle uygulama için doktor seçimi önemlidir. Aquafilling ile göğüs büyütme, ömür boyu kalıcılık sağlamaz. Fakat diğer dolgu maddelerine göre çok daha uzun süre kalıcılık sağlar. Aquafilling bazı hastalarda 4 yıl bazı hastalarda ise 8 yıla kadar kalıcılık sağlar.
Göğüs büyütme hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için >> bulenttekerekoglu.com.tr/meme-buyutme sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için sitemizdeki formu doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz.

Adınız (gerekli)
E posta (gerekli)
Konu
Telefon (gerekli)

İletiniz

By |2018-10-24T18:04:24+00:00March 5th, 2018|Blog Yazıları|2 Comments

2 Comments

 1. Zehra 27 May 2018 at 11:51 - Reply

  Merhaba ameliyatsiz gogus buyutme fiyatlarini ogrenebilirmiyim

 2. Sema 28 July 2018 at 04:10 - Reply

  Lütfen bende fiyat alabilirmiyim

Leave A Comment