Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ameliyatsız Göğüs Büyütme

//Ameliyatsız Göğüs Büyütme

Ameliyatsız göğüs büyütme kadınların daha büyük memelere sahip olmak için doğal yöntemleri tercih etmesidir. Ameliyatsız göğüs büyütmede, memedeki süt dokusunun altında bulunan yağ dokusu içerisine dolgu maddesi verilmektedir.

Her bayana ameliyatsız meme büyütme uygulanabilir. Uygulama kişiden kişiye sonuçlarda farklılık gösterir. Yeterince meme dokusu olan kadınlarda hacim artışı daha fazla olmaktadır. Meme dokusu daha az olan hastalarda ise diğerlerine kıyasla daha az bir hacim artışı olur. Hastanın beklentisi ve tercihine göre sonuçlar değişebilir.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme Yolları

Dolgun ve biçimli göğüsler kadınların kendilerini daha güzel ve daha çekici hissetmelerine sebep olur. Kişinin yalnızca bir jel ya da ilaç kullanarak meme büyütmesi mümkün değildir. Ameliyatsız göğüs büyütme 3 farklı yöntemle yapılabilir. Bunlar yağ enjeksiyonu, dolgu maddesi ve aquafilling ile göğüs büyütmedir.

Yağ Enjeksiyonu İle Göğüs Büyütme

Yağ enjeksiyonu; Vücudun düzeltilmesi ya da hacim kazandırılması istenilen bölgelerine, kişinin kendi dokularından alınan yağların, kişinin ihtiyaç duyduğu bölgelerine enjekte edilmesi işlemidir. 45 dakika – 1 saat süren  bir uygulamadır. İşleme başlamadan memeler lokal olarak uyuşturulmaktadır. Uygulanan bu yöntemle kişi günlük hayatına hemen dönebilir.

Yağ enjeksiyonu işleminde, aktarılan yağların neredeyse yarısı 6 Ay’a kadar kalıcılığını koruyabilmektedir.

Hidrofilik jel de ise, uzun süreli klinik etki 5 ila 8 yıla kadar sürdürülmektedir. Bu nedenle hidrofilik jel, dolgunlaştırma ve büyütme işlemlerinde daha çok tercih edilmektedir. Hidrofilik jel de dolgu maddesi sadece iğne ucu kadar açılan delikten  İşlemin temel özelliği ameliyat sonrası iyileşme döneminin kısa olmasıdır.

Dolgu Maddesi İle Göğüs Büyütme

Dolgu maddesi öncelikle meme, bacak, popo ya da vücudun başka yerlerinde kullanabilir. Dolgu maddesi iğne ile verildiği için, dolayısı ile kesmek veya dikmek gerekmiyor, daha hızlı yapılır ve iyileşme de çok daha hızlı bir şekilde olur.  Allerjik reaksiyona neden olmaz, süre sonunda tamamen erir. Vücut bölgeleri için özel yapılan bu hyalüronik asit dolgu maddesi 20 ve 50 cc’lik hacimlerde alınabilr.

Hyalüronik asit hayvansal malzemelerden yapılmayan, vücudun doğal yapısında bulunan bir maddedir. Yüzdeki kırışık ve oluklar da zaman içinde bu maddenin doğal yapının kaybolmasından oluşmaktadır. Hyalüronik asit bütün dünyada sağlık açısından herhangi bir sakıncası olmadığı ispatlanmış bir ilaçtır.

12 ile 22 ay arasında hacmini koruyabilen bu uygulamadır. Kalıcı olmayan bir işlemdir. Süt bezlerine zarar vermez ve sonuçları hemen görülmektedir. Ameliyatsız bir işlem olduğu için doğaldır.

form banner

Aquafilling İle Göğüs Büyütme

Aquafilling, bir çeşit dolgu maddesi denilebilir. Fakat içerik olarak hyaluronik asit içeren cilt dolgularından farklıdır. Aquafilling, bir jeldir ve içeriğinde hydraulics yani su bulunan bu jel enjekte edildiği yerde bazı olumlu tepkimeler ile yumuşak doku içinde hacim sağlar. Aquafilling, tıpkı dolgu gibi hazırlanarak, enjektör yardımı ile göğüslere uygulanır. Enjekte işleminden önce lokal anestezi uygulaması ile işlem yapılacak olan alan hissizleştirilir. İşlem yaklaşık olarak 25-30 dakikada biter ve hasta bu işlem sırasında tamamen uyanıktır ve uygulanacak dolgu miktarını ve arzuladığı büyüklüğü kendisi belirler. Bu şekilde hasta konforu sağlanır.

aquafilling-ile-gogus-buyutme

Aquafilling, sağlık ve hormonal durumunda sıkıntı olmayan hastalarda yapılabilir. Hasta;

  • Herhangi bir hastalık için ilaç tedavisi görmemelidir.
  • Göğüsleri küçük olmalıdır.
  • Hamile olmamalı veya bebek emzirme döneminde olmamalıdır.
  • Alerjik hastalıklar yaşamamalıdır.

Doktor tarafından, uygun olan noktalara, doktorun belirlediği doz ile aquafilling enjekte edilir. Etken madde, göğüslerin ne kadar büyümesi isteniyorsa o etkiyi yaratcak kadar enjekte edilir. Bu ayar ancak tecrübeli bir doktor tarafından tahmin edilebilir. Bu nedenle uygulama için doktor seçimi önemlidir. Aquafilling ile göğüs büyütme, ömür boyu kalıcılık sağlamaz. Fakat diğer dolgu maddelerine göre çok daha uzun süre kalıcılık sağlar. Aquafilling bazı hastalarda 4 yıl bazı hastalarda ise 8 yıla kadar kalıcılık sağlar.

Göğüs büyütme hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için >> bulenttekerekoglu.com.tr/meme-buyutme sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için sitemizdeki formu doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz.

Adınız (gerekli)
E posta (gerekli)
Konu
Telefon (gerekli)

İletiniz

By |2018-12-07T18:10:05+00:00March 5th, 2018|Blog Yazıları|2 Comments

2 Comments

  1. Zehra 27 May 2018 at 11:51 - Reply

    Merhaba ameliyatsiz gogus buyutme fiyatlarini ogrenebilirmiyim

  2. Sema 28 July 2018 at 04:10 - Reply

    Lütfen bende fiyat alabilirmiyim

Leave A Comment

İletişim Formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

İlgilendiğiniz Operasyon

Telefonunuz (gerekli)

*Zorunlu değil

×