Göğüs Büyütme Estetiği Fiyatları 2018

//Göğüs Büyütme Estetiği Fiyatları 2018

Göğüs Büyütme Fiyatları

Göğüs büyütme fiyatları, göğüs estetiği fiyatları, göğüs küçültme ücretleri, göğüs dikleştirme fiyatları ve göğüs asimetrisi seçilecek protezin çeşidi ve yapılacak anestezi şekline göre farklılık taşır.

Göğüs Büyütme

Göğüs büyütme ameliyatları meme dokusunun doğuştan azlığı, gelişim sürecinde yeterli düzeye ulaşmaması veya başka bir sebeple dokunun kaybedilmesi gibi durumlarda uygulanabilir. Meme dokusunun istenilen hacimde olmaması durumunda uygulanabildiği gibi memede sarkıklık olması durumunda rahatlıkla tedavi amaçlı yapılabilir. Memenin bir başka sorunu olan meme asimetrisinin düzeltilmesi gibi yakınmalar ile gelen hastalara da kolaylıkla uygulanabilir. Hastaların yaş grubu, hastanın meme yapısı, beklentileri ve yapılması gerekenler değerlendirilip uygun tedavi seçeneği gene kişiye özgü olacak şekilde planlanır.

Ne Zaman Göğüs Büyütme Ameliyatı Yapılır?

Küçük memeleri olduğunu düşünen kadınlar için, vücut hatlarının orantısız görünümünü, özellikle kalça ve göğüs orantısının düzeltilmesi için meme büyütme ameliyatı yapılabilir.

Hamilelik sonrası meme hacmindeki kayıpların giderilmesi içinde bu ameliyat yapılabilir. Eğer memelerde sarkmada olduysa, bu ameliyatla birlikte meme dikleştirme ameliyatı da yapılabilir.

Kadınların çoğunda iki meme arasında asimetrik bir sorun vardır. Memeler arasında simetrinin sağlanması içinde meme büyütme ameliyatı yapılabilir.

Doğuştan memenin olmaması, meme kanseri gibi rahatsızlıklar sonrası memenin yeniden oluşturulması içinde bu ameliyat yapılabilir.

Hastalarımızın Instagram Sayfalarındaki Paylaşımları

Meme Estetiği Hasta Görseli
Meme Büyütme Hasta Görseli
Hasta Görseli Meme Estetiği
Hasta Görseli Meme
Göğüs Büyütme Hasta Görseli
Hasta Görüşleri Göğüs

Göğüs Büyütme Ameliyatının Avantajları

Meme olduğundan daha dolgun ve düzgün görünür.
Meme ölçülerinde büyüme olur.
Kıyafetlerde daha uyumlu ve güzel bir görüntü oluşur.
Meme ve diğer organlar arasında uyum sağlanmış olur.
Asimetri durumunda düzelme olur.

Göğüs Büyütme Ameliyatı Sonrası

Kas altına yerleştirilmiş protezlerde ağrı, 1 hafta devam edebilir. Göğüs ameliyatı sonrası yorgunluk hissi 24-48 saatte düzelir. Göğüs büyütme ameliyatı sonrası enfeksiyon gelişmemesi için, 7 gün boyunca düzenli olarak profilaktik antibiyotik kullanılır.

İlk 4 gün ödemin, gerginliğin ve görülebilecek renk değişikliklerinin en yoğun olduğu dönemdir. Bu dönemin dinlenerek geçirilmesinde yarar vardır. 7. günden itibaren ödem, gerginlik ve olası renk değişiklikleri azalmaya başlar, hareketler kolaylaşır ve günlük yaşama dönülür, ama ağırlık kaldırılamaz. 4. gün göğsü çevreleyen sargı açılır ve pansuman sonrası sadece kesi yerine ince bir bant uygulanır. Daha sonra memenin büyüklüğüne uygun bir sporcu sutyeni giydirilir. Bu sutyen 3 hafta tüm gün, 3 hafta sadece gündüzleri giyilmelidir.

İlk pansumandan sonra, yani 4. gün duş yapmaya izin verilir. 4-5 gün sonra, yorucu bir çalışmayı gerektirmiyorsa (masa başı, ofis işleri gibi) işe dönülebilir.

5-7 gün içinde ağır, yorucu ve uzun süreli olmamak koşulu ile her türlü aktiviteyi yapabilecek kadar iyileşme olur. 7 gün sonra araba kullanabilir. Kullanılan dikişler eriyense alınmasına gerek yoktur. Erimeyen dikiş kullanıldıysa 12.-14. günde ince bantla birlikte alınır. Dikiş yerine cerrahın verdiği krem 2 hafta sürülür.

10 gün boyunca kanamaya eğilimi arttıran aspirin ve benzeri ilaçlar, bitkisel ve vitamin tabletleri alınmamalıdır. 2 hafta boyunca sigara içilmemelidir.

Göğüs büyütme fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Fiyat Bilgisi Almak İçin Formu Doldurunuz

Adınız (gerekli)
E posta (gerekli)
Konu
Telefon (gerekli)

İletiniz

By | 2018-05-16T16:26:38+00:00 March 5th, 2018|2 Comments

2 Comments

  1. Aishe 30 April 2018 at 00:41 - Reply

    Meraba meme boyltme fiyatini ogrenebilirmiyim benim adim Aishe 25 yashindayim bu ameliyati ger4ekten 4ok istiyorum lutven bana yazarmisiniz

    • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 30 April 2018 at 12:59 - Reply

      Konuyla ilgili 0541 500 5305 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Leave A Comment

Google+