Meme (Göğüs) Büyütme

//Meme (Göğüs) Büyütme

Meme (Göğüs) büyütme; genetik veya sonradan oluşan nedenlerle görünümünden veya boyutlarından memnun olunmayan göğüslerin cerrahi yöntemle silikon adı verilen protezler kullanılarak ebatlarının istenilen boyutlara getirilmesi için yapılan estetik bir operasyondur.

Hastalarımda kişinin istediği boyut bizim için en önemli kavramdır. Ancak hastalarımın istediği meme büyüklüğünü sağlarken kişinin göğüs kafesi yapısına, boyuna ve kilosuna uygun bir şekilde planlamasını yapıyorum. Doğal yada doğalın bir tık üstü denilen tabirle sizlere en uygun göğüs büyüklüğünü belirlemekteyim. Bu göğüs ölçüsüne en uygun meme protezi ameliyatını hastamıza uyguluyoruz.

Göğüs büyütme olarakta adlandırılan meme büyütme ameliyatı yaptırmayı planlayan hastalarımın en çok korktuğu şey, izlerin çok belirgin kalmasıdır. Uyguladığımız gelişmiş yöntemler ve kullandığımız malzemeler ile yapılan meme büyütme ameliyatında oluşabilecek izler en aza inmektedir.

Anne sütünü engellemediği tespit edildiği için protezli (silikon) kadınlarda normal bir hamilelik ve emzirme dönemi geçirilmektedir. Hamilelik nedeniyle meme silikonunun çıkarılmasına veya çocuk sahibi olmak için ameliyatı ertelemeye gerek yoktur.

Meme Büyütme Zamanlaması

Meme büyütme ameliyatı her zaman yapılabilecek bir ameliyattır ve her hangi bir mevsimsel ve zaman kısıtlaması yoktur. Sadece hasta emzirme sürecinde ise göğüs büyütme ameliyatı ancak bu süreç bittikten 6 ay sonra yapılabilir. Yani hastanın kendi uygun zamanını ayarlaması yeterli olmaktadır.

Meme Büyütme Hangi Durumlarda Yapılmaz?

 • Hasta emziriyorsa,
 • Gebe ise,
 • Aktif bir hastalığı var ise meme büyütme yapılmaz.

V Noktası Yöntemiyle Göğüs Büyütmede Altın Oran

Aslında vücudumuzda her bölgede bir altın oran vardır. Göğüste oran ve bazı açılar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi göğüste ilk planda dikkat çeken alan dekolte kısmıdır. Bayanlar dekolte kısmını elbise ve bikini seçiminde çok dikkate alırlar. Hatta bunu sağlamak için desteği çok yüksek olan sütyenler kullanırlar. Bu tür hastalarımızda dekolte kısmını meme büyütme  ile sağlıyoruz.

Bu bölgede benim uyguladığım ve bulduğum yöntem olan V Point tekniği en ideal görüntüyü oluşturur. Bu teknik ile o hastanın meme dokusu, kas dokusu, göğüs kafesine en uygun tedavi uygulanır ve o kişiye özgü V noktası oluşturulur.

Meme büyütmede V noktasını yöntemi oluşturmak için her hasta için ayrı bir uygulama ve planlama yapıyorum. Burada amaç göğüsü mümkün olduğu kadar orta kısımda toplayıp yanlara kaymasını engellemektir. Özellikle 1    2  ve  3. Noktaları iyi belirleyerek planlama yapıyorum.

Göğüs Büyütme Ameliyatı Hangi Durumlarda Yapılır?

Göğüslerinin küçük olduğunu düşünen bayanlarda özellikle kalça ve göğüs oranını düzeltmek için göğüs büyütme ameliyatı yapılır. Doğum sonrası göğüs hacmindeki kaybı düzeltmek için göğüslerde sarkma olabilir. Bu durumda göğüs kaldırma ve toplama ameliyatı yapılması gerekebilir.

Göğüs Büyütmede Orantılı Vücut Hatları Nasıl Olmalıdır?

Göğüs büyütme ameliyatında orantılı vücut hatlarının sağlanması için kalça, göğüs, boy ve kilo  birlikte değerlendirilir. Aynı zamanda iki göğüsün birbiri ile orantısı ve yanlara taşmaması da bu durumda oldukça önemlidir. Yani vücudun her noktasını meme büyütme operasyonunda değerlendirmek gerekir.

Göğüs Büyüklüğünü Belirlerken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Göğüsün boyutu hastanın isteğine göre belirlenir. Tabi ki o kişinin boyu, kilo ve göğüs kafesinin çapına göre de konulacak protez belirlenir. Hastanın göğüslerindeki sarkıklık oranına dikkat edilir. Göğüs büyültme ameliyatı aynı zamanda hastanın göğüslerinin dikleşmesini de sağlamaktadır.

Memenin sarkıklığı arttıkça konulacak protezin büyüklüğü de artmak durumundadır.

gogus-buyuklugunu-belirlerken-nelere-dikkat-ediyoruz

Diğer taraftan özellikle doku gevşekliği bulunan hastalarda aşırı büyük protez kullanılırsa belli bir süreden sonra protezin göğüslerinde oluşturacağı ağırlık nedeniyle sarkma yaşanması kaçınılmazdır. İşte bu durumlar nedeniyle ameliyat sırasında büyüklük mutlaka doktorunuz tarafından belirlenmelidir.

Doktorunuz ameliyat olduğunuza değecek büyüklükte ve vücudunuzun genel hatlarıyla da uyum sağlayacak en uygun protezi seçmenizi sağlayacaktır. Göğüslerde büyüklük açısından simetriye de çok dikkat edilir.

Meme Büyütme Yöntemleri

Meme büyütmede birkaç yöntem vardır.

 1. Meme implant (Silikon ile),
 2. Aqua feeling (Dolgu maddesi),
 3. Lipofilling (Yağ enjeksiyonu/Hastanın kendi mevcut yağı ile).

Yağ Enjeksiyonu ile Meme Büyütme

Liposuction işlemi sayesinde vücudumuzun belirli bölgelerinden alınan yağlar ile memeye enjekte edilerek yapılır. Bu yağlar özel cihazlar ile inceltilip hasta için uygun hale getirildikten sonra alıcı bölgeye nakledilir.

Meme Büyütme ile Başka Ameliyatlar Kombine Edilebilir Mi?

Elbette hastanın sağlık durumu kombin ameliyatı kaldırabilecek durumda ise farklı ameliyatlar ile birlikte uygulanabilir.

Meme Büyütme Ameliyat Süreci

Hastanın meme büyüklüğü belirlenip sağlık durumu değerlendirildikten sonra operasyon günü oluşturulur. Ameliyat öncesinde hastamızın kafasında soru işaretleri var ise cevaplandırılıp ,son planlamalar yapılıp, öncesi fotoğraf çekimi de yapıldıktan sonra ameliyat için uygun hale gelir.

Ameliyat Ne kadar Sürer?

Göğüs büyütme ameliyatı 45 dakika ile 1 saat arasında sürer. Sabah ameliyat olup akşam çıkabilirsiniz.

Meme protezi tipleri nelerdir?

Meme protezleri 2 tiptir ;

 1. Yuvarlak (round) meme protezi
 2. Anatomik (damla) meme protezi

Yuvarlak Silikon mu? Damla Silikon mu?

2 çeşit meme silikonu vardır. Damla silikon (Anatomik) ve yuvarlak silikon.

Meme silikonlarında; Damla (Anatomik) ya da yuvarlak silikon kullanımı hastamızın yapısal özelliklerine göre değişir. Bunu belirlerken gerek meme dokusu, gerek memede sarkıklık durumu, kas durumu, göğüs kafesinin durumu, kaburga durumu boy ve kilo gibi birçok faktör vardır. Bunlar değerlendirilip ona göre karar verilmektedir.

Protez Nerelerden Yerleştirilebilir?

Koltuk altı, meme alt çizgisi ve meme başından yerleştirilebilir. Hastanın ve memenin durumuna göre yerleştirilme bölgesi belirlenir.

Memeye protez yerleştirilirken hangi bölgeden, hangi protezin konacağı belirlenirken değişik faktörler vardır. Bunlar meme cildinin kalitesi, memenin hacmi, memenin sarkıklığı, kas yapısı ve birçok faktörler değerlendirilerek belirlenir.

Uygun Protez Nasıl Olmalıdır?

Hastaya kullanılacak protezin boyutunu belirlerken etkili olan şeyler;

 1. Hastanın isteği,
 2. Göğüs kafesi yapısı,
 3. Kas durumu,
 4. Meme dokusunun  durumu,
 5. Meme sarkıklığı,
 6. Deri kalınlığı,
 7. Ölçüm.

Meme Silikonuna Karşı Alerji Olur mu?

Protezlerde hastada alerjik reaksiyon oluşturacak herhangi bir madde yoktur. Nasıl bir diz protezi, kalbe takılan stent gibi anti alerjiktir

Meme Silikonu Patlar Mı?

Protezler uzun süreli kullanım için uygundur. Fakat göğüse direkt olarak delici bir alet saplanır ise protez delindiği için ancak o zaman zarar görür. Ama çarpma, sıkma ve ağırlık görmesi ile zarar görmez.

Silikon Meme Ucundan Çıkar mı?

Protezler etrafı kaplı olduğundan dolayı meme ucundan çıkmaz.

Sıkılırsam Silikonu Çıkarttırabilir miyim?

Evet silikonlar çıkarttırılabilir; fakat sonrasında protez çıkarımına bağlı olarak geriye esnemiş deri yapısı kalır.

Ağrı olur mu?

Ameliyat sırasında kaburgalar arasındaki sinirler uyuşturularak ağrı önlenir. İlk 2 gün bir gerginlik hissi olur.

Göğüs Estetiği Sonrası Ne Zaman İşime Dönerim?

3 gün sona işinize dönebilirsiniz.

Göğüs Estetiği Her Hastaya Uygulanabilir mi?

Ameliyat isteyen her hastaya uygulanabilir.

gogus-estetigi-her-hastaya-uygulanabilir-mi

Protez kas altına mı yoksa kas üstüne mi yerleştirilmelidir?

Göğüs silikonunun kas altı veya kas üstü olması hastanın meme dokusu ve memenin durumuna göre belirlenir. Kas altı daha sağlıklı veya kas üstü daha iyi demek yanlış olur. Bu bölgelerin birbirine üstünlüğü yoktur.

Göğüs Protezlerinin Kanser Yapma Riski Var mıdır?

İyi meme protezleri kullanıldığında böyle bir risk yoktur. Ameliyat sonrası yapılacak ultrason ve mammografi‘den etkilenmez. Rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Hasta için vücut yapısına en uygun aynı zamanda alerjik olmayan protezler kullanılır ve kanserojen madde bulunmayıp kanser riski barındırmamaktadır. Hatta meme kanseri olan hastalarımızda meme dokusu alındıktan sonra memeye protez yerleştirilir.

Göğüs büyütme ameliyatından sonra iyileşmeyi hızlandıracak 5 Altın Kural

Operasyon sırasında ve hastane sürecinde uyguladığımız bazı özel teknikler ile hasta konforunu artırıyoruz. Ancak hastamızın yapacağı ve iyileşmeyi hızlandıracak şeylerden ilk 5’i şu şekilde;

 1. Hastamızın kendisine söylenenlere dikkatle uyuyor olması 😊
 2. Önermediğimiz bazı hareketlerin yapılmaması 😐
 3. Verilen ilaçların düzenli kullanılması 💊
 4. Kendisine verilen özel medikal korsenin verilen süreç boyunca kullanımı ⏰
 5. Her hastanın iyileşme süreci farklı olduğu için bizim belirlediğimiz sürede gereken masaj uygulamasının düzenli olarak anlatıldığı şekilde yapılıyor olması 😉

Göğüs Büyütme Ameliyatı Sonrası Nelere Dikkat Etmeliyim?

Ameliyattan sonra özel bir sütyen giydirmekteyiz. Bunu 15 gün kullanıyorsunuz. 15 gün sonra sporcu sutyenine geçiyorsunuz. 15 gün de bunu kullanıp normal sutyene geçiyorsunuz. Meme ameliyatı sonrası 10 gün ağır spor önermiyorum. Sonrasında tamamen günlük hayatınıza dönebilirsiniz.

Ameliyat Sonrası Yara İzi Kalır Mı?

Ameliyat sonrası yara iz kalmaktadır. Yapılan işleme bağlı ya meme başında, ya koltuk altında, ya da meme altında iz kalır. Meme altı kıvrım çizgisinden kesi yapıldığın için bu bölgede saklı kalır.

Mememde His Kaybı Olur mu?

Hastalar iyileşme sürecinde hissizlik hissedebilirler, fakat bu durum sinir dokularının iyileşme sürecinde hastaların his kaybı olarak tabir ettiği ama aslında uyuşukluk olan durumdur. Normal şartlarda his kaybı olmaz.

Silikon Taktırdığım Belli Olur mu?

Doğallık sınırında bir estetik görüntü elde edildiği taktirde hastanın dış görünüşünde protez olduğu anlaşılmaz. Aynı zamanda fiziksel temasta ise hasta iyileşme sürecini tamamladıktan sonra protez bildiğimiz meme dokusu kıvamını alacağı için dokunulduğunda protez olduğu anlaşılmaz.

silikon-taktirdigim-belli-olur-mu

Göğüs Büyütme Sonrası Bebek Emzirebilirmiyim?

Sadece meme büyütme operasyonlarında meme dokusuna herhangi bir işlem yapılmaz. Süt kanalları ve süt bezlerine dokunulmadığı için emzirememe gibi bir sorunu olmaz.

Meme Protezi Olan Göğüsler Hamilelikten Nasıl Etkilenir?

Kişinin meme dokusu hamilelik sonrası nasıl tepki verecek ise meme protez operasyonu sonrası da aynı şekilde değişiklik olur

Göğüs Büyütme Operasyonunun Psikolojik Yönü

Bir bayanın dişilik sembolü göğüsleridir. Göğüsler bayan için en önemli organdır. Bu nedenle göğüste yaşanan problemler ve özellikle küçüklük öz güven eksikliği yaratır. Bu da aslında hastada sosyal problemlere yol açabilir. Hastaya yapılacak operasyon ile öz güven geri gelir ve daha sosyal bir insana dönüşür. Bu sebeple 18 yaşını doldurmuş tüm bayanlar bu operasyonu yaptırabilirler.

Meme Büyütme Fiyatları

Her hastanın vücut yapısı, sağlık durumu ve istekleri farklı olduğu için net fiyatlar ancak hastalarımız muayene edilip neler yapılabileceği belirlendikten sonra verilebilir.

Hastalarımızın Instagram Sayfalarındaki Paylaşımları

Meme Estetiği Hasta Görseli
Hasta Görseli Meme Estetiği
Meme Büyütme Hasta Görseli
Hasta Görseli Meme
Göğüs Büyütme Hasta Görseli
Hasta Görüşleri Göğüs

Yazımıza oy verir misiniz?1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 114 oy verildi. Ortalama: 4.18 Toplam oy: 5

Loading...

Op.Dr. Bülent Tekerekoğlu’ndan detaylı ameliyat bilgisi ve fiyat almak için lütfen formu doldurunuz.

Adınız (gerekli)
E posta (gerekli)
Konu
Telefon (gerekli)

İletiniz

By |2018-11-13T18:00:23+00:00March 17th, 2015|Göğüs Estetiği|59 Comments

59 Comments

 1. Belgin 15 August 2017 at 16:14 - Reply

  Merhabalar,
  Meme büyütme hakkında fiyat bilgisi almak istiyorum. Teşekkürler….

  • admin 15 August 2017 at 17:01 - Reply

   Bana ulaşabilirsiniz. 0541 500 5305.

 2. Çiğdem 18 August 2017 at 15:28 - Reply

  35 yaşındayım Doğumdan sonra göğüslerim küçüldü büyütmek istiyorum. Fiyat alabilirmiyim

  • admin 18 August 2017 at 15:33 - Reply

   Mail attım.

 3. Selin 19 August 2017 at 11:23 - Reply

  Merhabalar Bülent hocam
  Meme büyütme ameliyatı için bir alt yaş sınırı var mıdır…

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 12 September 2017 at 14:11 - Reply

   Mail attım.

 4. Gülhanım Özkara 25 August 2017 at 23:23 - Reply

  Merhaba 2 doğum yaptım ve goguslerim dümdüz oldu fiyat verebilirmisiniz

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 12 September 2017 at 14:12 - Reply

   0541 500 5305 bu numaradan bana ulaşabilirsiniz.

 5. Selcan Üstündağ 26 August 2017 at 17:12 - Reply

  Merhaba, meme küçültme ameliyatı yapıyor musunuz? Fiyat bilgisi verirmisiniz

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 12 September 2017 at 14:13 - Reply

   Evet meme küçültme ameliyatı yapıyoruz. Fiyat için 0541 500 5305 numaradan ulaşabilirsiniz.

 6. Dilara 04 September 2017 at 11:05 - Reply

  Merhabalar fiyat bilgisi alabilir miyim?

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 12 September 2017 at 14:14 - Reply

   0541 500 5305 bana ulaşabilirsiniz.

 7. angel 19 September 2017 at 16:35 - Reply

  Merhaba meme ca yüzünden tek göğüs alındı. diğer göğüs var ama ufak.tamamen göğüs alındığında meme büyütme ameliyatı daha mı meşakatli olur?hiç göğüs olmaması işi zorlaştırır mı?tek ameliyatla yapılabilir mi?teşekkürler

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 20 September 2017 at 11:57 - Reply

   0541 500 5305 numaradan bana ulaşabilirsiniz.

 8. Sevda 26 September 2017 at 12:17 - Reply

  Ben göbeğimde yağ alıp göğsüne sıkıştırmayı düşünüyorum bana ne kadara mal olur.

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 26 September 2017 at 15:16 - Reply

   0541 500 5305 numaradan bana ulaşabilirsiniz.

 9. Merve 07 November 2017 at 16:59 - Reply

  Göğüs büyütme fiyatını öğrenebilirmiyim

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 13 November 2017 at 13:36 - Reply

   Mail attım

 10. Turkan 13 November 2017 at 15:41 - Reply

  Buyutme fiyati alabilir miyim

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 16 November 2017 at 11:04 - Reply

   0541 500 5305 numaradan bana ulaşabilirsiniz.

 11. Buse 28 November 2017 at 20:09 - Reply

  Merhaba göyüs büyütme ameliyatı + karın gerdirme ameliyatı olmak istiyorum hastanemizde her ikisini de olma şansımız varmi

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 01 December 2017 at 14:15 - Reply

   Merhabalar,
   Buse hanım konuyla ilgili 0541 500 5305 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 12. Meral 01 December 2017 at 14:37 - Reply

  Göğüs büyütme fiyatı alabilirmiyim

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 04 December 2017 at 09:44 - Reply

   0541 500 5305 numaradan bana ulaşabilirsiniz.

 13. Emel 03 December 2017 at 19:44 - Reply

  Meme büyütme fiyatı ne kadar ?

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 04 December 2017 at 09:44 - Reply

   0541 500 5305 numaradan bana ulaşabilirsiniz.

 14. dide 03 December 2017 at 22:12 - Reply

  merhaba meme büyütme ile ilgili fiyat rica edebilirmiyim sizden ..

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 04 December 2017 at 09:43 - Reply

   Merhabalar,
   Didem hanım konuyla ilgili 0541 500 5305 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 15. Ceyda 25 February 2018 at 16:54 - Reply

  Göğüs büyütme fiyatı alabilirmiyim

 16. Selma 11 March 2018 at 19:41 - Reply

  Merhaba hocam göğüs büyütme fiyatı alabilirmiyim

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 12 March 2018 at 11:19 - Reply

   Konuyla ilgili 0541 500 5305 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 17. Çiğdem 18 April 2018 at 14:55 - Reply

  Meme büyütme ameliyatı için fiyat bilgisi istiyorum

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 20 April 2018 at 11:42 - Reply

   Konuyla ilgili 0541 500 5305 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 18. Yeliz 05 June 2018 at 00:08 - Reply

  Merhabalar, meme kucultme ve toparlama ameliyati icin fiyat rica edebiliiyim lutfen…

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 11 June 2018 at 11:59 - Reply

   Konuyla ilgili 0541 500 5305 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 19. MELDA 08 June 2018 at 15:39 - Reply

  Meme büyütme ameliyatı için fiyat bilgisi istiyorum

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 11 June 2018 at 12:00 - Reply

   Konuyla ilgili 0541 500 5305 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 20. Özlem 17 June 2018 at 09:55 - Reply

  Mrb bende göğüs estetiği yaptırmak istiyorum biraz bilgi verebilirmisiniz

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 18 June 2018 at 09:24 - Reply

   Merhaba Özlem hanım, Yönetmelik gereği site üzerinden fiyat bilgisi paylaşamıyoruz.Konuyla ilgili 0541 500 5305 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.Teşekkürler…

 21. Derya 06 July 2018 at 22:35 - Reply

  Merhaba, göğüs büyütme ameliyatı fiyat nedir?

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 10 July 2018 at 14:10 - Reply

   Merhaba Derya hanım, Yönetmelik gereği site üzerinden fiyat bilgisi paylaşamıyoruz.Konuyla ilgili 0541 500 5305 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.Teşekkürler…

 22. Yulduz 27 July 2018 at 13:15 - Reply

  Merhaba meme buyutme fiyati alabilirmiyim

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 04 September 2018 at 12:54 - Reply

   Merhaba Yulduz hanım, Yönetmelik gereği site üzerinden fiyat bilgisi paylaşamıyoruz.Konuyla ilgili 0541 500 5305 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.Teşekkürler…

 23. Nadide Bulut 09 August 2018 at 11:24 - Reply

  Göğüs büyütme operasyonu ile ilgili fiyat rica ediyorum. Yuvarlak protez tercihim ve ilk doğum sebebiyle bir miktar sarkma var.

  Teşekkürler şimdiden

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 09 August 2018 at 13:36 - Reply

   Merhaba Nadide hanım, Yönetmelik gereği site üzerinden fiyat bilgisi paylaşamıyoruz.Konuyla ilgili 0541 500 5305 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.Teşekkürler…

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 04 September 2018 at 12:55 - Reply

   Merhaba Nadide hanım konuyla ilgili 0541 500 5305 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.Teşekkürler…

 24. Senem 13 August 2018 at 20:54 - Reply

  Merhaba, meme büyütme estetiği için fiyat alabilir miyim?

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 16 August 2018 at 21:58 - Reply

   Merhabalar Senem hanım,
   Yönetmelik gereği site üzerinden fiyat bilgisi paylaşamıyoruz. Konuyla ilgili 0541 500 5305 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.Teşekkürler…

 25. peri 30 August 2018 at 10:32 - Reply

  meme buyutme fiyati alabilirmiyim

 26. Dünya 30 August 2018 at 21:11 - Reply

  Bende düşünüyorum meme yaptırmak ama süresi varmı tekrar sarkıyormu

 27. Aslı 03 September 2018 at 16:13 - Reply

  Küçükler büyütme fiyat alabilir miyim e mail yoluyla cevap bekliyorum teşekkürler

 28. Şule 04 September 2018 at 02:16 - Reply

  Merhaba
  Uzun süredir istediğim fakat hem korktuğum için hemde fiyattan dolayı cesaret edemedipim göğüs büyütme ameliyatını olmak istiyorum birkaç kez dr a gittim sadece silikon konulma işleminin yeterli olduğu bilfisini aldım sizin adınızı çok duydum ve yaptırmak istiyorum fiyat bilgisi rica ediyorum ayrıca görüşmeye gelindiğinde muayene ücreti alınıyor mu bilgi verebilirmisiniz teşekkürler

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 04 September 2018 at 12:58 - Reply

   Merhaba Şule hanım, Yönetmelik gereği site üzerinden fiyat bilgisi paylaşamıyoruz.Konuyla ilgili 0541 500 5305 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.Teşekkürler…

 29. Lola 26 September 2018 at 16:55 - Reply

  Merhaba 2bucuk yıl emzirmeden sonra meme küçülme ve sarkma oldu ameliyat için fiyat alabilir miyim acaba teşekkürle

  • Op.Dr.Bülent Tekerekoğlu 27 September 2018 at 16:20 - Reply

   Merhaba Lola hanım, maalesef fiyat bilgisi paylaşamıyoruz. 0541 500 5305’i arayarak asistanımdan detaylı bilgi alabilirsiniz.Teşekkürler…

 30. Şengül 01 October 2018 at 22:20 - Reply

  Fiyat alabilir miyim acaba hocam e postayı yazdım büyütme için sarkma için

 31. Nilüfer 03 October 2018 at 17:50 - Reply

  Bende fiyat istiyorum büyütme için

 32. Remziye Yılmaz 27 October 2018 at 18:39 - Reply

  Merhaba göğüs küçültme ameliyatı oldum,ama izler kaldı izleri yok etmek için bir yöntem varmı var ise maliyeti ne kadar olur.

 33. Zarına 08 November 2018 at 21:56 - Reply

  Fiyat alabilir miyim?

Leave A Comment